Középiskolák

Ady Endre - Bay Zoltán Gimnázium, Postaforgalmi és Informatikai Szakképző Iskola
Ady Endre Gimnázium
Alternatív Közgazdasági Gimnázium (AKG)
Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola
Angster József Szakképző Iskola
Apáczai Csere János Nevelési Központ
Árpád Gimnázium
Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
Baár-Madas Református Gimnázium
Bajza József Gimnázium
Baksay Sándor Református Gimnázium
Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola
Bányai Júlia Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
Barabás György Műszaki Szakközépiskola
Baross Gábor Közgazdasági Szakközépiskola
Bársony István Mezőgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Batsányi János Gimnázium és Szakképző Iskola
Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola
Békéscsabai Evangélikus Gimnázium
Békés-Megye Képviselőtestülete Hunyadi János Gimnázium Szakközépiskola és Kollégiuma
Békésy György Posta- és Távközlésforgalmi Szakközépiskola
Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Bercsényi Miklós Közlekedési Szakközépiskola és Gimnázium
Bereczki Máté Szakképző Iskola
Beregszászi Pál Szakközépiskola
Béri Balogh Ádám Gimnázium
Berze Nagy János Gimnázium és Szakiskola
Berzeviczy Gergely Közgazdasági Szakközépiskola
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium
Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szakközépiskola (BGSZKI)
Bethlen Gábor Református Gimnázium
Bezerédj István Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola, Kereskedelmi Szakmunkásképző Intézet
Bibó István Gimnázium
Bláthy Ottó Titusz Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium
Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola
Bolyai János Általános Iskola, Informatikai és Közgazdasági Szakközépiskola
Bolyai János Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola
Bolyai János Gimnázium
Bolyai János Gimnázium és Kereskedelmi Szakközépiskola
Bornemisza Péter Általános Iskola és Gimnázium
Boronkay György Műszaki Középiskola, Gimnázium és Kollégium
Bottyán János Műszaki Középiskola
Brassai Sámuel Műszaki Középiskola
Bródy Imre Gimnázium és Szakközépiskola
Budenz József Alapítványi Gimnázium
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
BUTE International Secondary Grammar School
Ciszterci Rend - Nagy Lajos Gimnázium
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
Comenius Szakközépiskola és Humánszolgáltató Központ
Corvin Mátyás Gimnázium és Műszaki Középiskola
Csiha Győző Közép- és Szakképző Iskola
Csokonai Vitéz Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Csonka János Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző
Deák Ferenc Gimnázium
Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskola
Deák Téri Evangélikus Gimnázium
Dél-Pesti Felnőttek Gimnáziuma
Déri Miksa Szakközépiskola
Discimus Üzleti Iskola
Dobó Katalin Gimnázium
Dobos C. József Vendéglátóipari Szakközépiskola
Dózsa György Gimnázium
Dózsa György Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola
Dr. Hetényi Géza Humán Középiskola
Dugonics András Piarista Gimnázium
Egressy Gábor Kéttannyelvű Műszaki Szakközépiskola
Energetikai Szakközépiskola és Kollégium
Eötvös József Gimnázium
Eötvös József Iskolaalapítvány Szakközépiskolája
Eötvös Loránd Műszaki Középiskola
Építészeti, Faipari és Környezetgazdálkodási Szakközép- és Szakiskola
Építőipari és Díszítőművészeti Szakképző Iskola
Euro-Oktaeder Szakközépiskola, Békéscsaba
Európa 2000 Közgazdasági, Idegenforgalmi és Informatikai Középiskola
Európai Üzleti Politechnikum és Nemzetközi Szakközépiskola , Bp. XI. kerület
Evangélikus Mezőgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola
Fáy András Közgazdasági Szakközépiskola
Fáy András Műszaki Szakközépiskola
Fáy András Szakközépiskola
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Fazekas Mihály Gimnázium
Fellner Jakab Szakközépiskola és Szakiskola
Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola
Fodor József Élelmiszeripari Szakközépiskola, Szakmunkásképző Iskola és Kollégium
Fodor József Szakképző Intézet és Gimnázium
Forrai Magániskola, Kéttannyelvű Középiskola
Garay János Gimnázium
Gundel Károly Vendéglátó és Idegenforgalmi Középiskola
Hunfalvy János Fővárosi Gyakorló, Kéttannyelvű Külkereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola
II. Béla Középiskola
III. Béla Gimnázium
II. Rákóczi Ferenc Fővárosi Gyakorló Közgazdasági Középiskola
ILS Idegennyelvi Szakközépiskola
Irinyi János Élelmiszeripari Szakközépiskola és Gimnázium
Janus Pannonius Gimnázium és Szakközépiskola
Jávorka Sándor Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola és Szakiskola
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Középiskola
Jelky András Szakképző Iskola és Nevelési Tanácsadó
József Attila Gimnázium
Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskola
Kandó Kálmán Szakközépiskola
Kandó Kálmán Szakközépiskola és Szakiskola
Kandó Kálmán Szakközépiskola, Gimnázium és Dr. Béres József Kollégium
Kanizsai Dorottya Gimnázium
Kaposvári Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
Karinthy Frigyes Gimnázium
Károly Róbert Kereskedelmi Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskola
Kassák Lajos Gimnázium
Katona József Gimnázium és Számítástechnikai Szakközépiskola
Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakképző Iskola és Gimnázium
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
Kazinczy Ferenc Szakközépiskola
Kemény Gábor Műszaki SzakKözépIskola
Kereskedelmi és Vendéglátópari Szakközépiskola
Kesjár Csaba Általános Iskola és Gimnázium
Kiskunhalasi Református Kollégium/Szilády Áron Gimnázium
Kispesti Waldorf
Kner Imre Gimnázium és Szakközépiskola
Kocsis Pál Mezőgazdasági Szakközépiskola, Szakképző Intézet
Kodály Zoltán Gimnázium
Kolos Richárd Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola
Kontyfa Iskola
Kossuth Lajos Gimnázium
Kossuth Lajos Gimnázium és Szakközépiskola
Kossuth Lajos Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Kossuth Lajos Középiskola
Kossuth Lajos Közgazdasági Szakközépiskola
Kossuth Lajos Magyar-Német Kéttannyelvű Gimázium
Kosztolányi Dezső Gimnázium
Kölcsey Ferenc Gimnázium
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium és Szakközépiskola
Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola
Közgazdasági Politechnikum - Gimnázium. és Szakközépiskola
Krúdy Gyula Gimnázium
Krúdy Gyula Gimnázium és Szakközépiskola
Kürt Alapítványi Gimnázium
Lábassy János Szakképző Iskola
Lauder Javne Zsidó Közösségi Elemi, Középiskola
Lehel Vezér Gimnázium
Leövey Klára Gimnázium
Lóczy Lajos Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola
Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola és Szakiskola
Lukács Sándor Szakképző Iskola
Madách Imre Gimnázium
Magyar - Angol Tannyelvű Gimnázium
Magyar Gyula Kertészeti Szakközépiskola és Szakmunkásképző
Magyar-Német Nyelvű Iskolaközpont
MAMI Közlekedésgépészeti Szakközépiskola
Marcali Szakképző Iskola
Mechatronikai Szakközépiskola és Gimnázium
Mechwart András Gépipari és Informatikai Középiskola
Mezőgazdasági Középfokú Szakoktatási Továbbképző és Szaktanácsadó Intézet
Mezőhegyesi Szakképző Iskola és Kollégium
Minerva Érettségizettek Szakközépiskolája
Miskolci Rendészeti Szakközépiskola
Móricz Zsigmond Gimnázium
Móricz Zsigmond Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Munkácsy Mihály Gimnázium és Szakközépiskola
Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Nagy László Gimnázium
Nagy Pál Gimnázium
Nagyváthy János Szakközépiskola és Kollégium
Németh László Gimnázium
Német Nemzetiségi Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola
Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakközépiskola
Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
Óbudai Gimnázium
Orsolya Rendi "Szent Angela" Általános Iskola, Gimnázium
Öveges József Középiskola
Pálffy Miklós Kereskedelmi Középiskola
Pannónia Középiskolás Kollégium
Pápai Református Gimnázium
Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Pataky István Fővárosi Gyakorló Híradásipari és Informatikai Szakközépiskola
Pattantyús-Ábrahám Géza Ipari Szakközépiskola (PÁGISZ)
Petőfi Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
Petőfi Sándor Gimnázium
Petrik Lajos Szakközépiskola
Piarista Általános Iskola és Középiskola
Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon
Piarista Gimnázium
Piarista Gimnázium, Budapest
Pikéthy Tibor Zeneművészeti Szakközépiskola
Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Pollák Antal Műszaki Szakközépiskola
Povolny Ferenc Szakképző Intézet
Premontrei Szent Norbert Gimnázium
PTE Babits Mihály Gimnázium
Radnóti Miklós Gimnázium
Radnóti Miklós Középiskola és Szakiskola
Radnóti Miklós Közgazdasági Szakközépiskola
Református Gimnázium
Remenyik Zsigmond Gimnázium és Postaforgalmi Szakközépiskola
Révai Miklós Gimnázium
Roth Gyula Gyakorló Szakközépiskola és Kollégium
Schola Europa Szakképző Akadémia - a magyar ESA és BUSINET tagiskola
Somogyi TISZK Közép- és Szakiskola Dráva Völgye Középiskolája
Soós István Borászati Szakközépiskola és Szakiskola
Sylvester János Protestáns Gimnázium
Szabad Waldorf Iskola
Széchenyi István Gimnázium és Általános Iskola
Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola
Széchenyi István Gyakorló Kereskedelmi Szakközépiskola és Gimnázium
Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola
Széchenyi István Mezőgazdasági Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet
Szechenyi István Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola
Széchenyi István Szakközépiskola
Székács Elemér Mezőgazdasági Szakközépiskola
Szemere Bertalan Szakképző és Művészeti Középiskola
Szent Bazil Oktatási Központ
Szent-Györgyi Albert 12 Évfolyamos Iskola
Szent-Györgyi Albert Gyakorlóiskola
Szent István Gimnázium
Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Szepsi Laczkó Máté Mezőgazdasági Szakképző Iskola
Szerb Antal Gimnázium (SzAG)
Szerencsi Középiskolai Kollégium
Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskola
Szinyei Merse Pál Gimnázium
Szombathelyi Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
Szondi György Szakközépiskola és Szakiskola
Szterényi József Középiskola
Táltos Tehetséggondozó Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Táncsics Mihály Gimnázium
Táncsics Mihály Közgazdasági Szakközépiskola
Táncsics Mihály Mezőgazdasági Szakképző Intézet és Gyakorlóiskola
Taverna Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakképző Iskola
Teleki Blanka Gimnázium
Teleki Blanka Gimnázium, Közgazdasági Szakköpiskola és Kollégium
Thuri György Gimnázium
Tinódi Lantos Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola
Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola
Török Ignác Gimnázium
Trefort Ágoston Szakképző Iskola
Ujhelyi Imre Tejipari Középiskola
Vak Bottyán Gimnázium
Varga Jenő Közgazdasági Középiskola és Szakiskola
Varga Katalin Gimnázium
Városi Kollégium, Szolnok
Városmajori Gimnázium
Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Középiskola
Vásárhelyi Pál Műszaki Szakközépiskola
Vasvári Pál Gimnázium
Veres Péter Mezőgzdasági Szakközép- és Szakképző Iskola
Veress Ferenc Szakképző Iskola
Virágh Gedeon Szakközépiskola és Szakiskola
Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Vörösmarty Mihály Általános, Közép- és Művészeti Iskola
Westsik Vilmos Élelmiszer-ipari Szakközép- és Szakiskola
Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zsigmondy Vilmos és Széchenyi István Szakképző Iskola
Zsoldos Ferenc Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola